ClearFX

Seramikte Yeni Dönem Başlıyor

‘’Araç dış yüzeyine seramik kaplamanın son teknolojisi olarak uygulanan ClearFX, hem mükemmel bir koruma hem de uzun ömürlü bir parlaklık sağlar.’’

ClearFX Exterior Prep
Kaliteli ve etkili bir ClearFX uygulaması için, dış boya yüzeyi ve tekerleklerin iyice temizlenmesi ve ClearFX uygulaması için uygun zeminin hazırlanması gerekir. ClearFX Exterior Prep aracın dış yüzeyini her türlü kir, silikon ve waxtan arındırır.

ClearFX Exterior
ClearFX Exterior, araçları dış yüzeyleri için tasarlanmış bir koruma ürünüdür. Sıfır ve RestorFX yapılmış arabaların dış yüzeyine seramik kaplamanın son teknolojisi olarak uygulanır. Bu uygulama sonucunda araç dış yüzeyinin koruması artar ve uzun ömürlü bir parlaklık sağlanır.

ClearFX Finish Coat
Uygulamanın kalıcı ve güçlü olması için ClearFX Finish Coat ‘un en son adım olarak araca uygulanması gerekir. Hem kalıcılık hem de sonra oluşacak etkenlerden koruma için bu son işlem çok önemlidir.

ClearFX Interior Prep
Araç içindeki istenmeyen lekeler, kir ve diğer kusurların onarılması için önce bu alanların iyice temizlenmesi şarttır. Araç içindeki deri ve kumaş yüzeyler ClearFX İnterior Prep (İç Hazırlık) sayesinde sonrası için koruma da sağlar.

ClearFX Interior
Araç iç yüzeyleri için tasarlanmış bu ürün, deri,vinil,plastik ve kumaşta kullanılan bir koruyucudur. &uygulama, UV ışınları ve suya karşı koruyucu özelliğe sahiptir.

ClearFX Wheels
Araç jantları için üretilen bu ürün, balata tozu, kir, katran, aşırı ısı, su ve diğer etkenlere karşı üstün temizlik ve koruma sağlar